Jak zostać harcerzem?

Wiesz już, że chcesz przeżywać przygody w gronie najwspanialszych ludzi na świecie? Wyruszać w podróże
i wędrówki? Biwakować pod gołym niebem i gotować na ognisku? Świetnie! Teraz wystarczy tylko znaleźć drużynę dla siebie.

Część z naszych drużyn działa przy szkołach. Może w Twojej szkole jest drużyna jakaś drużyna?

Jeżeli w naszym spisie znalazłaś/znalazłeś drużynę dla siebie, napisz do niej na Facebooku, na pewno ktoś zaraz Ci odpisze 😉 Możesz napisać też na fanpage Hufca Ziemi Zawierciańskiej albo do jednej z tych osób, na pewno pomogą Ci znaleźć drużynę dla siebie.

Możesz też pojechać na nasz obóz w wakacje i w pełni przeżyć harcerską letnią przygodę, żeby sprawdzić, czy to dla Ciebie. Żeby zapisać się na obóz, musisz zgłosić się do naszego Hufca mailowo, telefonicznie lub osobiście – wszystkie dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.