Jak dołączyć do harcerstwa?

Harcerstwo dla Twojego dziecka

Harcerstwo to przygoda dla każdego. W naszym Hufcu działa wiele gromad i drużyn, a każda z nich jest wyjątkowa i daje dzieciom i młodzieży coś wyjątkowego. Niektóre z nich działają przy konkretnych szkołach w naszym powiecie. Można to sprawdzić w zakładce ŚRODOWISKA.

Wystarczy znaleźć drużynę i skontaktować się z nią przez fanpage lub napisać bezpośrednio do drużynowego. Można też napisać bezpośrednio do Hufca, a my pomożemy dobrać gromadę lub drużynę.

Harcerstwo dla Ciebie

A może, drogi Rodzicu, Ty rozważasz dołączenie do Związku Harcerstwa Polskiego? Przypomnieć sobie swoje czasy w mundurze albo rozpocząć swoją przygodę z harcerstwem? Pomóc w zapewnieniu swojemu i innym dzieciom jak najlepszego miejsca do rozwoju?

W naszym Hufcu z chęcią współpracujemy z rodzicami naszych harcerzy – już niejeden z nich brał udział w rajdach, odwiedzał nas na obozach. Możesz spróbować swoich sił raz – jako opiekun albo dzieląc się swoją wiedzą na zajęciach – albo dołączyć do nas na stałe i znaleźć swoje pole służby. Skontaktuj się z nami i daj znać, co chciałbyś wnieść od siebie!